تبلیغات
وب سایت شخصی حسین مردان پور - صهیونیست ها موجودات نازی هستند!

وب سایت شخصی حسین مردان پور

برخلاف ظاهر خشن و بلکه کریه شان، تازگی ها معلوم شده است که این صهیونیست ها  موجودات نازی هستند زیرا:
 
1- آنها می توانند سلاح هسته ای بسازند و کسی هم نگران صلح جهانی و بحران منطقه ای نشود.
 
2- آنها اجازه و حق دارند  هر کسی را  که دل شان خواست دستگیر و زندانی وشکنجه کنند و از حقوق بشر هم چیزی کم نشود. چون با تمام خساستی که دارند، حقوق دلسوزان حقوق بشر را با سخاوت تمام و به موقع می پردازند.


3- آنها گاهی عصبانی می شوند، با آن که موجودات نازی هستند وقتی عصبانی می شوند مردم کشورهای دیگر و ازجمله دانشمندان را ترور می کنند . اما کسی به آنها خرده     نمی گیرد چون خیلی دل نازک و زود رنج هستند.
 
4- آنها زمین و شهر و کشور دیگران را اشغال می کنند و در آنها خانه می سازند اما وقتی  می خواهند درخانه هایی که خود ساخته اند آسوده باشند، صاحبان اصلی آن زمین ها و شهرهای اشغالی با بی رحمی تمام سرو صدا و تظاهرات می کنند و چرت این صهیونیست های ناز نازی را پاره می کنند.
 
5- بیشتر رسانه ها و فعالان سیاست و به ویژه جگرسوختگان حقوق بشر در جهان سوم، هرجا که باشند ، این را می دانند که صهیونیست ها چقدر ناز نازی اند بنابراین هرگز چیزی نمی گویند ونمی نویسند که دل آنها را بشکنند، چون از کسی که دلش شکسته  نمی توان توقع داشت که حقوق بشر را به موقع بپردازد آن هم در آن سوی اقیانوس ها که خرج زیاد است و گذران زندگی به این سادگی ها نیست.

 اسماعیل امینی  وبلاگ ترنم (شعر و ادب زبان فارسی)

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: صهیونیست، شهر، کشور، هسته ای، سلاح، رسانه،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 28 خرداد 1394 توسط : حسین مردان پور